Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2021

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης & ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της.

Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τις κεντρικές εγκαταστάσεις της
στην περιοχή του Λαγκαδά

Υπάλληλο Γραφείου

Αρμοδιότητες

  • Καθημερινή συνεργασία με τον Διευθύνων σύμβουλο της επιχείρησης για λειτουργικά θέματα.
  • Υποστήριξη των υπευθύνων Επικοινωνίας αλλά και Προγραμμάτων στην οργάνωση ή εκτέλεση διάφορων έργων.
  • Υποστήριξη στην ανάπτυξη (συγγραφή & επιμέλεια) και διανομή επικοινωνιακού και λοιπού προωθητικού υλικού
  • Ενημέρωση υπολογιστικών φύλλων και βάσεων δεδομένων με στατιστικά στοιχεία, χρηματοοικονομικά και μη δεδομένα.
  • Παροχή διοικητικής υποστήριξης και υποστήριξη έργων για ποικιλία προγραμμάτων επικοινωνίας (π.χ. προετοιμασία εσωτερικών αναφορών, προετοιμασία παρουσιάσεων).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομίας και διοίκησης ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ηλικία 25-35 ετών

Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ανάλυσης και δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Σταθερή σχέση εργασίας, σταθερός μισθός, ασφάλεια
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Μεταφορά από και προς την εταρεία απο σημείο συνάντησης