Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Στέλεχος Διοίκησης Υποκαταστήματος Φορέα Πιστοποίησης

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η QMSCERT, κορυφαίος φορέας πιστοποίησης, αναζητά έναν/μια δυναμικό/ή επαγγελματία για τη διοίκηση του υποκαταστήματός της στην Αθήνα.

Ο/Η επιτυχημένος/η υποψήφιος/α θα αναλάβει ηγετικό ρόλο σε ένα δυναμικό περιβάλλον, προσφέροντας τις γνώσεις και την εμπειρία του/της στον τομέα των πιστοποιήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Σχολών Θετικών Επιστημών
  • Γνώση των προτύπων διαπίστευσης ISO 17021, ISO 17065, ISO 17020, ISO 14065
  • Εμπειρία 5+ ετών σε σχετικό πεδίο, προτιμώμενα στον τομέα των πιστοποιήσεων

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

  • Διαχείριση των λειτουργιών του υποκαταστήματος σύμφωνα με τις λειτουργικές διαδικασίες της  QMSCERT
  • Ανάπτυξη εμπορικής πολιτικής και marketing
  • Συνεργασία με την εταιρική ηγεσία για την ανάπτυξη και την υλοποίηση στρατηγικών στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.