Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Υπάλληλος Τηλεφ/ής Εξυπηρέτησης & Παραγγελιοληψίας | Απαραίτητη Γνώση ERP

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στα OLYMPIC STORES αναζητούμε Υπάλληλο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης & Παραγγελιοληψίας με απαραίτητες γνώσεις ERP για το e-Shop μας OLYMPICSTORES.gr

Οι βασικές αρμοδιότητες είναι:

  1. Εξυπηρέτηση πελατών μέσω Social Media, Τηλεφώνου & Email.
  2. Παραγγελιοληψία μέσω Τηλεφώνου & Social Media.
  3. Διεκπεραίωση παραγγελιών & εργασιών με την χρήση ERP.

Απαραίτητα Προσόντα

Μ Ο Ν Ο ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΓΝΩΣΕΙΣ ERP ΘΑ ΠΡΟΩΘΟΥΝΤΑΙ.
Iδανικά οι ενδιαφερόμενοι να γνωρίζουν το πρόγραμμα της SOFT1.

  1. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετη στη χρήση ERP λογισμικών και CRM.
  2. Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, Social Media και Email.
  3. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες & συνεργασία.
  4. Άνεση στον προφορικό λόγο.
  5. Εμπειρία στις πωλήσεις θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Ευχάριστο & νεανικό περιβάλλον εργασίας.
  • Πλήρης Απασχόλησης.
  • 6ήμερη εργασία.
  • Σταθερός μισθός.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Εκπαιδεύσεις.
  • Σύγχρονα δομημένο σύστημα διαχείρισης πελατών, παραγγελιών & προϊόντων.