Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2021

Restaurant Hostess

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

O όμιλος ξενοδοχείων Acrotel Hotels & Villas  στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της για την σαιζόν  2021

Περιγραφή Θέσης

  • Υποδοχή των πελατών  στο κεντρικό εστιατόριο , τακτοποίηση τους στα τραπέζια , επεξήγηση του μενού , υποστήριξη των τηλεφωνικών  κλήσεων και βοήθεια στις παραγγελίες όταν προκύψει ανάγκη .

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Υπομονετική , ευπαρουσίαστη , με επικοινωνιακά προσόντα.
  • Ομαδικό πνεύμα , ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση .
  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση δευτερης ξένης γλώσσας .

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας .
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής).
  • Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας .
  • Ημερήσια γεύματα.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.