Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/04/2024

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών - διαχείρισης eshop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών - διαχείρισης eshop από εμπορική εταιρεία με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης (περιοχή EΡΤ3).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διενέργεια παραγγελιοληψίας - Αποστολή παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου και δια ζώσης
  • Έκδοση τιμολογίων σε ηλεκτρονική μορφή
  • Διενέργεια τηλεφωνικών κλήσεων – μέσω τηλεφωνικού κέντρου
  • Διενέργεια πληρωμών
  • Διαχείριση προϊόντων e-shop
  • Πώληση προϊόντων
  • Ταμείο και γραμματειακή υποστήριξη
  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων, δελτίων αποστολής
  • Συνεργασία με εξωτερικούς συνεργάτες, λογιστή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Γνώση ERP/CRΜ
  • Ενεργή κάρτα ανεργίας
  • Ηλικία έως 25 - 45 ετών (λόγω πρόσληψης μέσω προγράμματος ΔΥΠΑ)

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus ανά μήνα
  • Εκπαίδευση σε πρόγραμμα ERP/ SOFTONE της εταιρείας
  • Ασφάλιση - Μισθωτή εργασία με δώρα
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση