Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/2/2021

Γραφίστας / Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών αναζητά Γραφίστα / Γραφίστρια για πλήρη απασχόληση.
Παρακαλούνται οι υποψήφιοι να στείλουν το βιογραφικό και το portfolio τους.

Αρμοδιότητες
• Σχεδιασμός προϊόντων
• Δημιουργία εικαστικών για social media, Google Display και άλλα ψηφιακά μέσα
• Εικαστική υποστήριξη των ιστοσελίδων της εταιρίας (Προϊόντα/Banners κλπ)
• Εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων σε κάθε digital μέσο

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη γνώση Adobe Suite (Illustrator, Photoshop, Premier, After Effects), Corel DRAW
• Άριστη γνώση των social media και digital trends
• Υπευθυνότητα, συνέπεια, εργατικότητα
• Προϋπηρεσία στον χώρο της digital διαφήμισης
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά-γραπτά), επιπέδου Proficiency

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός & Ασφάλιση
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον