Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2023

Ιnbound Banking Agent

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά νέους και δυναμικούς υποψήφιους που θα ενταχθούν στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών για τις ανάγκες χρηματοοικονομικού οργανισμού, ο οποίος εδρεύει στα Νότια Προάστια.

Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και εξυπηρέτηση πελατών/συνεργατών
• Κατανόηση των αναγκών και απαιτήσεων των πελατών/συνεργατών
• Παροχή βέλτιστων λύσεων στους πελάτες/συνεργάτες
• Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
• Επικαιροποίηση στοιχείων στα ηλεκτρονικά συστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο AEI/TEI/ΙΕΚ
• Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
• Άριστη χρήση χειρισμού Η/Υ
• Άριστη γνώση Αγγλικών

Δεξιότητες:

• Πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει σταθερό πακέτο αποδοχών και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.