Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Υπάλληλος εμπορικής διαχείρισης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος για την στελέχωση του εμπορικού τμήματος εταιρείας εμπορίας επίπλων σπιτιού και μπάνιου με έδρα την Σίνδο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

 Αρμοδιότητες

  • Παραγγελιοληψία (site, τηλεφωνικές, email κτλ)
  • Επικοινωνία με πελάτες και σύνταξη προσφορών
  • Τιμολόγηση και εμπορική διαχείριση
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών (αποθήκη, μεταφορικές)
  • Υποστήριξη πωλητών-πωλήσεων
  • Υποστήριξη στην οργάνωση ενεργειών marketing της εταιρίας (newsletter)
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (επιθυμητό, όχι απαραίτητο)
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία στην χρήση προγράμματος SOFTONE και των προγραμμάτων MSOFFICE
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία (τηλεφωνική, γραπτή)

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης