Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2022

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (Βουλγάρικα/Ελληνικά)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Contact Center, μέλος του Ομίλου ICAP Outsourcing Solutions, με ηγετική θέση στον τομέα της Εξυπηρέτησης Πελατών και μακροχρόνια πορεία, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του υπαλλήλου εξυπηρέτησης πελατών για διαχείριση e-shop. Η εταιρεία προσφέρει full time ή part time απασχόληση με ευέλικτα ωράρια στα κεντρικά της γραφεία στη Καλλιθέα.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, email και chat
  • Διαχείριση αιτημάτων μέσω εισερχόμενων κλήσεων
  • Καταχώρηση στοιχείων και αιτημάτων πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα Υποψηφίου
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Άνεση σε γραπτή και προφορική επικοινωνία στη Βουλγαρική και Ελληνική Γλώσσα
  • Καλή γνώση αγγλικών

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
  • Εύκολη πρόσβαση στο χώρο με τα μέσα μαζικής μεταφοράς