Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

Υπεύθυνος Εκπαίδευσης Τεχνολογίας KW Greece & Cyprus

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΚW Greece & Cyprus, μέλος του μεγαλύτερου παγκόσμιου κτηματομεσιτικού δικτύου, της Keller Williams, αναζητά να προσλάβει στο δυναμικό της έναν νέο, δραστήριο υποψήφιο για τη θέση του Υπεύθυνου Εκπαίδευσης Τεχνολογίας.

Περιγραφή θέσης:

• Εκπαίδευση συνεργατών στις τεχνολογικές εφαρμογές της εταιρείας
• Διαχείριση παγκόσμιας εφαρμογής και τοπικού διαχειριστικού προγράμματος
• Συντονισμός με τους παρόχους τεχνολογίας για την διευθέτηση τεχνικών θεμάτων
• Διαχείριση εταιρικής βάσης δεδομένων

Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα:

• Τίτλος Σπουδών ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία και εμπειρία σε παρεμφερείς κλάδους (ΙΤ, Marketing & Social Media)
Άριστη χρήση αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
• Άριστη χρήση MS Office ή Google Suite

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

• Ομαδικό πνεύμα
• Αυτοπεποίθηση - ανάληψη πρωτοβουλιών
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
• Διάθεση για μάθηση και έντονο κίνητρο αυτο-εξέλιξης

Η KW προσφέρει:

• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Πλαίσιο για ανάπτυξη και εφαρμογή ιδεών
• Εκπαίδευση σε διαδικασίες και μοντέλα
• Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστη χρήση αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)