Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/08/2022

Family Advisor Eξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Vodafone αναζητά Family Advisor για να στελεχώσει την εξωτερική ομάδα πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη.

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για προώθηση των προϊόντων σε περιοχή της Θεσσαλονίκης, παρέχοντας υψηλών προδιαγραφών εξυπηρέτηση.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Παροχή υψηλών προδιαγραφών εξυπηρέτησης τόσο σε νέους όσο και σε υφιστάμενους οικιακούς πελάτες στον χώρο τους
  • Ορθή και αποτελεσματική επικοινωνία των πλεονεκτημάτων όσο αναφορά τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Vodafone στον χώρο του πελάτη
  • Κατανόηση των διαφορετικών profile των πελατών και ικανότητα κάλυψης των αναγκών τους σύμφωνα με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Vodafone
  • Παρακολούθηση αποτελεσμάτων και παροχή σχετικής ανατροφοδότησης στον προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και με πάθος, με ισχυρό προσανατολισμό προς την ικανοποίηση του πελάτη
  • Συνεχές ενδιαφέρον να ενημερώνεται για τις τελευταίες λύσεις και υπηρεσίες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Γνώση υπολογιστών
  • Πρόθυμος να προσεγγίσει τον πελάτη στον χώρο του και να του παρουσιάσει τις υπηρεσίες της Vodafone

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο/tablet
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον