Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
08/04/2024

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα παιχνιδιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Ανέλιξη αναζητά ένα νέο συνεργάτη στη θέση των πωλήσεων για το φυσικό κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας.

Η θέση απευθύνεται ακόμα και σε νηπιαγωγούς, ψυχολόγους, εκπαιδευτικούς, ειδικούς παράλληλης στήριξης και ανθρώπους του πνεύματος που αγαπούν να έρχονται κοντά με γονείς και παιδιά.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών στο φυσικό κατάστημα
  • Διεκπεραίωση ηλεκτρονικών παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου - επικοινωνίας
  • Συνεργατικότητα και ενίσχυση του ομαδικού πνεύματος
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Προσεγμένη εμφάνηση.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Κατοχή τίτλου τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Θέληση για διαρκή εξέλιξη στο χώρο

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία (απαραίτητη προϋπόθεση).

Παροχές

  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Πριμοδότηση / bonus (συμπληρωματικές αποδοχές)
  • Επιδότηση σεμιναρίων
  • Ένταξη σε ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης Interamerican

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.