Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2023

Υπεύθυνος πρατηρίου καυσίμων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία Μπαράτσας Α.Ε. στα Ιωάννινα ,που βρίσκεται στο χώρο των υγρών καυσίμων από το 1975 ,έχει 9 πρατήρια υγρών καυσίμων, και απασχολεί 60 εργαζόμενους στο χώρο των πρατηρίων. Αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση του υπεύθυνου σε πρατήριο καυσίμων.
Είσαι άνθρωπος οργανωτικός, ομαδικός, εργάζεσαι με συνέπεια για το αποτέλεσμα; Θέλεις να εργαστείς σε μια μεγάλη και δομημένη εταιρεία των υγρών καυσίμων;
Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου και πάρε θέση στη δυναμική ομάδα μας.

Αρμοδιότητες
• Εκπαίδευση νέου προσωπικού για την επικοινωνία με τους πελάτες αλλά και τις πωλήσεις
• Καταχώρηση ειδών αποθήκης των πρατηρίων ( καύσιμα και λιανική πώληση)
• Παρακολούθηση αποθήκης των καταστημάτων
• Παραγγελίες καυσίμων σύμφωνα με αποθέματα
• Στήσιμο της αίθουσας των πρατηρίων και έλεγχος καθαριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία στο χώρο των υγρών καυσίμων
• Απαραίτητες σπουδές ΑΕΙ (θετικών σπουδών)
• Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ με ανάλογο πιστοποιητικό
• Για άνδρες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, προσαρμογής στο χώρο και οργάνωσης χρόνου
• Αυτοπαρακίνηση, παρακίνηση στο προσωπικό, υπευθυνότητα και συνέπεια
• Γνώση των πωλήσεων και της τοποθέτησης των προϊόντων στα ράφια της αίθουσας του πρατηρίου

Παροχές

Μισθός με πλήρη ασφάλιση από 1000€ καθαρά

Βonus πωλήσεων & για την επίτευξη των στόχων ως 500€

Συνεχής εκπαίδευση