Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/11/2022

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις εμπορικής & λογιστικής διαχείρισης (ERP).

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ανώνυμη Εταιρεία στην Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά δραστήριο άτομο, με γνώσεις εμπορικής & λογιστικής διαχείρισης (ERP) και προϋπηρεσία, για την κάλυψη θέσης υπαλλήλου γραφείου.

Περιγραφή θέσης
• Καταχώρηση παραστατικών
• Συμφωνίες καρτελών πελατών-προμηθευτών
• Τιμολόγηση
• Εισπράξεις-Πληρωμές
• Εξυπηρέτηση Πελατών και Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου.
• Παρακολούθηση πιστωτικού ορίου πελατών
• Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΙΕΚ ή ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
• Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office)
• Εξοικείωση σε προγράμματα ERP
• Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτώς - προφορικώς)
• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
• Εργατικότητα, ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές δεξιότητες, εχεμύθεια

Παροχές

• Ικανοποιητικές αποδοχές
• Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
• Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
• Πενθήμερη εργασία με συνεχές ωράριο