Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Υπάλληλοι / Πωλητές

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητούνται Υπάλληλοι / Πωλητές από την εταιρεία «ανοικτών» τουριστικών λεωφορείων αστικής περιήγησης “City Sightseeing THESSALONIKI”, για μόνιμη πλήρη ή/και μερική απασχόληση, με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με πελάτες, προώθηση υπηρεσίας, παροχή πληροφοριών
  • Πώληση / έκδοση εισιτηρίων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες για παροχή πληροφοριών και προώθηση υπηρεσίας
  • Διαχείριση κρατήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας. Γνώση μιας ή και περισσότερων ξένων γλωσσών θα συνεκτιμηθεί.
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, ικανότητα οργάνωσης και ομαδικής εργασίας.
  • Κοινωνικό άτομο με ευχέρεια στην επικοινωνία / προσέγγιση πελατών / πώληση κλπ.
  • Προϋπηρεσία στον τουριστικό κλάδο και σε θέσεις εξυπηρέτησης σε εξωτερικό χώρο θα συνεκτιμηθούν.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.