Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

IT Software

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΕΥΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H Κατασκευαστική Εργοληπτική εταιρεία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με μια επαγγελματική διαδρομή που έχει ως αφετηρία της το 1969, προχωράει με συνέπεια και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των κατασκευών.

Θεωρώντας το χρόνο ως σημαντικό παράγοντα για την επιτυχημένη ολοκλήρωση ενός έργου, δουλεύουμε με συνέπεια και σεβασμό σε κάθε χρονοδιάγραμμα, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη και έντεχνη παράδοση των έργων μας.

                          Αναζητούμε το νέο μέλος της ομάδας μας, για τα κεντρικά γραφεία μας στη Πεύκη.

                                                                               IT SOFTWARE

Περιγραφή Θέσης:

  • Παραμετροποίηση ιστοσελίδων
  • Δημιουργία διάταξης ιστoτόπου / διεπαφής χρήστη, χρησιμοποιώντας τυπικές πρακτικές HTML/CSS
  • Υποστήριξη και επέκταση του ιστoτόπου του Ομίλου
  • Δημιουργία αυτοματοποιήσεων
  • Δυνατότητα υποστήριξης backend σε Wordpress
  • Ανάπτυξη εφαρμογών με την χρήση Microsoft SQL
  • Συνεργασία με Marketing για υλοποίηση διαφημίσεων, social, google ads, google analytics
  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και υλοποίηση λύσεων προσαρμοσμένων στις ανάγκες της εταιρείας ώστε να υποστηρίζουν αποτελεσματικά τις λειτουργίες διαχείρισης πληροφοριών της επιχείρησης
  • Τεχνική υποστήριξη και Αντιμετώπιση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ στην Πληροφορική ή συναφούς αντικειμένου.
  • Καλή κατανόηση των λειτουργιών του Wordpress / WooCommerce και των PHP, SQL, HTML, CSS, JS.