Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/11/2020

Συντηρητής Ξενοδοχείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ξενοδοχείο 4* αστέρων στην Κω, ζητά για την τουριστική σεζόν 2021, Συντηρητή Ξενοδοχείου.

Κύρια Καθήκοντα

  • Διενεργεί όλες τις διαδικασίες συντήρησης λαμβάνοντας τον απαιτούμενο εξοπλισμό
  • Διεκπεραιώνει επιδιορθώσεις σε δωμάτια, κοινόχρηστους χώρους και κεντρικές εγκαταστάσεις
  • Εντοπίζει σημεία φθοράς και βλαβών και ακολουθεί διαδικασίες για την επιδιόρθωση τους
  • Διασφαλίζει ότι τηρούνται οι τακτικοί έλεγχοι ασφαλείας
  • Πραγματοποιεί καθημερινό προληπτικό έλεγχο σε όλους τους χώρους της ξενοδοχειακής μονάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος ΤΕΙ με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας
  • Κατασκευαστικές και τεχνικές ικανότητες
  • Γνώσεις σχετικά με κανονισμούς ασφάλειας και υγιεινής
  • Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και συνέπεια
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή

Η Εταιρία μας, στο πλαίσιο συμμόρφωσής της με τον Ευρωπαϊκό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR) και της προσπάθειας της να προστατεύει την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων, θα διατηρεί το βιογραφικό σας για διάστημα ενός (1) έτους. Αν δεν επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός αυτού του χρονικού διαστήματος, σας ενημερώνουμε πως το βιογραφικό σας θα διαγραφεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας,

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού