Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτονας Μηχανικός - Project Mgmt / Επίβλεψη

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Delta Engineering ΑΕ, με πιστοποιημένο περιβάλλον εργασίας ως Great Place to Work®, μέλος του Ομίλου Σαμαράς & Συνεργάτες, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά Αρχιτέκτονα Μηχανικό για μόνιμη συνεργασία και πλήρη απασχόληση στα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:
Ο/Η υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/ή για την Διαχείριση & Επίβλεψη Τεχνικών έργων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Πολιτικού ή Αρχιτέκτονα Μηχανικού ΑΕΙ
  • Έως 5 χρόνια εμπειρία στη Συμβατική Διαχείριση & Επίβλεψη κατασκευής Οικοδομικών έργων (Ξενοδοχειακά καταλύματα, Τουριστικές μονάδες, Εμπορικά κέντρα, Βιομηχανικές εγκαταστάσεις κ.λ.π.)
  • Eμπειρία στη Διαχείριση Συμβάσεων τεχνικών έργων, στη σύνταξη Τευχών Δημοπράτησης και στον έλεγχο Προμετρήσεων και Προϋπολογισμών Τεχνικών Έργων
  • Εμπειρία στην σύνταξη και παρακολούθηση Χρονικού Προγραμματισμού Τεχνικών έργων
  • Άριστη γνώση της Αγγλική γλώσσας
  • Άριστες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικές δεξιότητες, ομαδικότητα, δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και ευθυνών, ικανότητα στη διαχείριση χρόνου, ικανότητες οργάνωσης πολλαπλών αντικειμένων, ευελιξία, αποτελεσματικότητα, συνέπεια.
  • Κάτοχος ερασιτεχνικού διπλώματος οδήγησης
  • Δυνατότητα περιοδικών μετακινήσεων
  • Kαλή γνώση προγραμμάτων Ms Project & Autocad

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας, πιστοποιημένο ως Great Place to Work®
  • Δυνατότητες συνεχούς μετεκπαίδευσης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με την επαγγελματική εμπειρία και τα προσόντα
  • Προοπτική εξέλιξης στον μεγαλύτερο μελετητικό και συμβουλευτικό Όμιλο εταιρειών στην Ελλάδα