Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η FireProject αναζητά υπεύθυνο πωλήσεων για εξειδικευμένα προϊόντα θέρμανσης, κουζίνες εξωτερικού χώρου καθώς και δομικά φυσικά και αρχιτεκτονικά υλικά.

Η θέση αφορά πώληση στο κατάστημα (full-time).

Αρμοδιότητες:

  • Να συμβάλει στην άρτια λειτουργία του καταστήματος
  • Αύξηση πωλήσεων & επίτευξη στόχων
  • Διαχείριση πελατολογίου
  • Διατήρηση σωστής εικόνας καταστήματος και concept
  • Υποδοχή πελατών και άριστη εξυπηρέτηση σύμφωνα με τις ανάγκες τους
  • Παρουσίαση και πώληση προϊόντων και υπηρεσιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε πωλήσεις
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας και χειρισμός Η/Υ
  • Ανώτερες σπουδές θα εκτιμηθούν ανάλογα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και συνεργασία

Παροχές

  • Αυξημένες αποδοχές και Bonus επίτευξης στόχων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση στο χώρο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.