Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/5/2024

Υπάλληλος σε εταιρεία ενοικίασης σκαφών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπάλληλος για εργασία σεζόν στην εταιρία ALBATROSS RENT A BOAT στην Βουρβουρού, Χαλκιδικής

Αρμοδιότητες :

  • Άψογη παροχή υπηρεσιών (briefing, πωλήσεις)
  • Καθαριότητα και προετοιμασία σκαφών
  • Προετοιμασία και καθαριότητα χώρου
  • Καθέλκυση και ανέλκυση σκάφους (ρίξιμο και τράβηγμα βάρκας) με αυτοκίνητο

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα :

  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και της ελληνικής
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης (ερασιτεχνικό)
  • Ευχάριστη, ευγενική και φιλική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, με στόχο την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου
  • Σημασία στην λεπτομέρεια, πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Θα εκτιμηθούν :

  • Επιπλέον ξένες γλώσσες

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Διαμονή
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.