Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/09/2022

Στέλεχος Μηχανογράφησης

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP People & Employment Solutions, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα και στην Κύπρο. Με περισσότερο από 50 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις σε όλους τους κλάδους της οικονομίας.

Για λογαριασμό μιας από τις πλέον σύγχρονες βιομηχανικές παραγωγικές μονάδες στο χώρο των τροφίμων, με έδρα την ευρύτερη περιοχή της Καβάλας, αναζητείται:

Στέλεχος Μηχανογράφησης – (Ref. Code 6049/ITS/RS/GR)

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Καθημερινή επίβλεψη των συστημάτων hardware - software και τήρηση των διαδικασιών backup
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη του προσωπικού στα προγράμματα της εταιρείας
  • Επίβλεψη των ERP, παραμετροποίηση και διασφάλιση πλήρους λειτουργικότητας
  • Διαχείριση βάσεων δεδομένων και συντήρηση τους
  • Υποστήριξη του συστήματος παραγγελιών
  • Δημιουργία και διατήρηση των εγχειριδίων των χρηστών
  • Βελτιστοποίηση υπαρχόντων συστημάτων και ανάπτυξη νέων εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής ή Πληροφορικής κατεύθυνσης
  • Επιθυμητή εμπειρία προγράμματος μηχανογράφησης ERP Singular Logic Galaxy
  • Επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων SQL, JavaScript
  • Πολύ καλή γνώση των εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου σε συνθήκες πίεσης και ισχυρό προσανατολισμό στην εύρεση λύσεων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία