Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Υπάλληλος Πωλήσεων - Back Office

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H lmw αναζητά έναν δυναμικό Υπάλληλο Πωλήσεων - Βack Office εκ μέρους πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της αργυροχρυσοχοΐας.

Αρμοδιότητες:

• Ενεργή προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
• Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παροχή ολοκληρωμένων λύσεων
• Καταχώρηση των παραγγελιών στο e-shop της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιθυμητές σπουδές σε ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση MS Office
• Γνώση CRM ή/και ERP είναι επιθυμητή
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
• Ικανότητα διαχείρισης απαιτητικών πελατών και επίλυση προβλημάτων
• Οργάνωση και ανεπτυγμένη ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο και σύγχρονο περιβάλλον, καθώς και ένα ανταγωνιστικό πακέτων αποδοχών.