Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/02/2023

Front Office Manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο όμιλος ξενοδοχείων Acrotel Hotels and Villas στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει
για τo  ξενοδοχείo ACROTEL ATHENA PALLAS

για την σαιζόν 2023

Αρμοδιότητες:
  • Επιβλέπει όλες τις λειτουργείες για την παροχή άριστης εμπειρίας στους  πελάτες
  • Παρακολουθεί τις επιδόσεις του προσωπικού που έχει υπό τον έλεγχό του, το εκπαιδεύει και διασφαλίζει πως όλα τα στελέχη του τμήματος γνωρίζουν όλα όσα αφορούν τα δωμάτια και τις παρεχόμενες υπηρεσίες.
  • Συμμετέχει στην πρόσληψη του προσωπικού της υποδοχής και των δημοσίων σχέσεων , δίνοντας κατευθυντήριες γραμμές σύμφωνα με τα standarts του ξενοδοχείου.
  • Επιβλέπει την καλή λειτουργία και επικοινωνία της υποδοχής με όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου.
  • Δίνει έμφαση και προτεραιότητα στην άψογη εξυπηρέτηση των φιλοξενούμενων του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολυετή εμπειρία σε Front Office Θέση
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση 2ης ξένης γλώσσας
  • Ανεπτυγμένες ηγετικές και διοικητικές ικανότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Γνώση προγράμματος PROTEL

Παροχές

  •  Πακέτο αποδοχών
  •  Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  •  Διαμονή - Διατροφή
  • Δυνατότητες εξέλιξης