Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/08/2021

Waiter / Σερβιτόρος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο Όμιλος ξενοδοχείων Acrotel Hotels & Villas  στη Σιθωνία Χαλκδικής ζητά  να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της για την σαιζόν 2021 Σερβιτόρο Ά .

Περιγραφή Θέσης

  • Εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας , σωστή  διαχείριση των λογαριασμών , φροντίδα του εξοπλισμού του ξενοδοχείου , διατήρηση ενός καθαρού και τακτοποιημένου χώρου εργασίας .

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

  • Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα .
  • Ομαδικό πνεύμα , ικανότητα εργασία κάτω από πίεση.
  • Προυπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών  σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας .
  • Επιθυμητή γνώση δεύτερης  γλώσσας.

Παροχές

Παροχές εταιρίας

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής).
  • Υπηρεσία μεταφοράς στο χώρο εργασίας .
  • Ημερήσια γεύματα.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.