Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Υπάλληλος Καταστήματος Ηλεκτρολογικού Υλικού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΔΕΣΙΚΟΣ, η οποία δραστηριοποιείται για περισσότερα από 35 χρόνια στο χώρο του Εμπορίου Ηλεκτρολογικού Υλικού και Φωτισμού, επιθυμεί να προσλάβει:
Υπάλληλο καταστήματος ηλεκτρολογικού υλικού

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη των καθημερινών δραστηριοτήτων της αποθήκης-καταστήματος, όπως την διασφάλιση ποιότητας και τον έλεγχο αποθεμάτων
  • Πώληση ηλεκτρολογικού εξοπλισμού σε πελάτες λιανικής
  • Παραλαβή προϊόντων και οργάνωση του χώρου της αποθήκης
  • Επιθεώρηση προϊόντων για ελαττώματα και βλάβες
  • Έλεγχος και αποστολή παραγγελιών με ακρίβεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ Ηλεκτρολογίας
  • Ικανότητα χρήσης εφαρμογών υπολογιστή (CAD, spreadsheets, MS Office, Email και λογισμικό βάσης δεδομένων)
  • Καλό επίπεδο Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη επικοινωνία & ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Άριστες δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων και ηγετικές δεξιότητες
  • Γνώση λογισμικού, βάσεων δεδομένων και επιθυμητή η γνώση προγραμμάτων ΕRP

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός + bonus επίτευξης στόχων
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο των προϊόντων και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας