Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/10/2020

Πωλητές / Πωλήτριες σε Super Markets

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Αλυσίδα Super Market  "OK" , με 112 καταστήματα σε Κεντρική, Νότια Ελλάδα και νησιά, ξεκινάει την ανάπτυξη της στην Βόρεια Ελλάδα και αναζητά Πωλητές και Πωλήτριες για τα νέα καταστήματα της στην Θεσσαλονίκη.

Τα καθήκοντα και οι αρμοδιότητες της θέσης είναι :

  • Ανεφοδιασμός Ραφιών
  • Εξυπηρέτηση σε προϊόντα κοπής (τυριά-αλλαντικά)
  • Παραλαβή προϊόντων
  • Λειτουργία Ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, τουλάχιστον 2 ετών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια επικοινωνίας
  • Υπευθυνότητα, Αξιοπιστία και Συνέπεια
  • Ομαδικότητα και διάθεση άριστης εξυπηρέτησης πελάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρη και Μερική απασχόληση, ανάλογα με την διαθεσιμότητα του υποψηφίου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης