Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
1/4/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη Εταιρεία που εδρεύει στη Θέρμη Θεσσαλονίκης αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης, ο οποίος και θα αναφέρεται άμεσα στη Διοίκηση της εταιρείας.

Περιγραφή θέσης/ Αρμοδιότητες
  • Οργανωτική & διοικητική υποστήριξη Γενικής Διεύθυνσης κι επιμέρους τμημάτων
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, ηλεκτρονικής αλληλογραφίας, επικοινωνίας με συνεργάτες & ευρύ κοινό
  • Συντονισμός ενδοεταιρικών διαδικασιών, οργάνωση γραφείου
  • Υποδοχή & εξυπηρέτηση επισκεπτών/ συνεργατών
  • Τήρηση & ενημέρωση φυσικού - ηλεκτρονικού αρχείου εγγράφων γραμματείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Ευχέρεια στην γραπτή και προφορική επικοινωνία, άνεση σύνταξης κειμένων.
  • Άριστη χρήση H/Y, MS Office, ERP.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικό πνεύμα με ικανότητα τήρησης διαδικασιών και εργασίας υπό πίεση.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, υπεύθυνη διαχείριση θεμάτων, εχεμύθεια.
  • Απαραίτητο Ι.Χ. μεταφορικό μέσο.

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση & ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.