Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2020

Μηχανικός (εξειδίκευση στις υδραυλικές εγκαταστάσεις)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ | ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Enimeris αναζητά για λογαριασμό συνεργάτη, μηχανικό με εξειδίκευση στις υδραυλικές εγκαταστάσεις για εργασιας στην περιοχή της Καβάλας.

Αρμοδιότητες ενδεικτικά

  • • Μελέτη επίβλεψη κατασκευή ιδιωτικών τεχνικών έργων
  • • Σύνταξη μελετών υδραυλικών εγκαταστάσεων κτηρίων
  •     ◦ Ύδρευσης-Αποχέτευσης
  •     ◦ Ψύξης-Θέρμανσης
  • • Δημιουργία σχεδίων υδραυλικής εγκατάστασης και σωληνώσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Γνώσεις

  • Πτυχίο πολιτικού μηχανικού και συναφών ειδικοτήτων
  • Μεταπτυχιακό με εξειδίκευση στις υδραυλικές εγκαταστάσεις
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (Autocad)
  • Άριστη γνώση χρήσης H/Y και Microsoft Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προσωπικά χαρακτηριστικά

  • Ευσυνειδησία
  • Επαγγελματισμός
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ευγένεια
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Πλήρης απασχόληση
Με την αποστολή βιογραφικού σας, συμφωνείτε με την αποθήκευση του και επεξεργασία των στοιχείων αυτού, μέχρι την πλήρωση της θέσης για την οποία το υποβάλατε.