Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2022

Υπάλληλος Διαχείρισης e-shop (Νίκαια)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΝΙΚΑΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γίνετε μέλος της ομάδας σε μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες και οικονομικά πιο υγιείς ελληνική εταιρεία!

Η Chiotis Group αναζητά να προσλάβει έμπειρο E-shop manager για το ηλεκτρονικό κατάστημα της εταιρείας στη Νίκαια Αττικής.

Περιγραφή Θέσης

Συντονισμός και έλεγχος των κάτωθι καθηκόντων:

  • Δημιουργία & ανανέωση περιεχομένου στο e-shop με νέα προϊόντα
  • Καθημερινή παρακολούθηση των social media της εταιρείας
  • Αναζήτηση και έλεγχος παραλαβής για ανανέωση διαθεσιμοτήτων
  • Reporting
  • Έλεγχο Digital Marketing Ενεργειών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον2 έτη
  • Άριστη γνώστη Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία στην διαχείριση ιστοσελίδων και eshop καθώς και social media
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, κέφι και φρέσκες ιδέες
  • Προσαρμοστικότητα σε δομημένο εργασιακό περιβάλλον