Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/10/2020

Bilinguals! CS Role at Top Second BPO Company in Athens (Dutch, German, French, Italian)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DK Global Recruitment είναι ένα Recruiting Agency, με έδρα το Δουβλίνο της Ιρλανδίας. Ειδικευόμαστε στην εύρεση θέσεων εργασίας για ομιλητές ευρωπαϊκών γλωσσών, οι οποίοι αναζητούν εργασία σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες. Διαθέτουμε πολυετή εμπειρία στο αντικείμενο.

Γιατί να επιλέξετε την DK Global Recruitment; Σας παρέχεται επιπλέον υποστήριξη κατά την προετοιμασία για συνεντεύξεις / Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για την αίτηση ανά πάσα στιγμή μέσω email ή τηλεφώνου / Όλες οι υπηρεσίες μας σε άτομα που αναζητούν εργασία είναι δωρεάν

Ο πολύ φημισμένος πελάτης μας αναζητά Ομιλητές Ολλανδικής, Γερμανικής, Γαλλικής, Ιταλικής Γλώσσας για διάφορα έργα. Ο πελάτης μας (όχι Teleperformance) επεκτείνει την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών. Δείτε τις λεπτομέρειες παρακάτω και κάντε αίτηση για επικοινωνία.

Αρμοδιότητες - Ευθύνες:

  • Επικοινωνία με πελάτες μέσω τηλεφώνου, συνομιλίας ή email
  • Παροχή πληροφοριών χρησιμοποιώντας τις σωστές μεθόδους / εργαλεία

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις:
  • Επίπεδο C2-C1 Ολλανδικά, Γερμανικά Ιταλικά ή Γαλλικά
  • Αγγλικά επιπέδου B2
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και πολλαπλών εργασιών
  • Η προηγούμενη εμπειρία εξυπηρέτησης πελατών ή πωλήσεων είναι πλεονέκτημα

Παροχές

  • Πολύ καλός μισθός
  • 14 Μισθοί (Χριστούγεννα / Πάσχα / Καλοκαίρι)
  • Κουπόνι γεύματος (για εργάσιμες ημέρες)
  • Πρόγραμμα συνταξιοδότησης & IKA
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας (πλήρως καλυμμένη)
  • Μπόνους απόδοσης
  • Επιπλέον πληρωμή για υπερωρίες, Κυριακές και Ελληνικές αργίες
  • Διακοπές 20 ημέρες σε ένα χρόνο
  • Ειδικές εκπτώσεις και προσφορές για όλους τους υπαλλήλους
  • Πληρωμένη εκπαίδευση χρησιμοποιώντας την τελευταία τεχνολογία
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης σταδιοδρομίας
  • Σύγχρονα γραφεία (και κοινωνική απόσταση στο γραφείο)
  • Γραφεία που βρίσκονται στην περιοχή Hilton & Νέος Κόσμος
  • Casual Dress Code