Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2020

Υπάλληλος Υποδοχής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ALUMIL, ένας από τους μεγαλύτερους και πιο προηγμένους τεχνολογικά βιομηχανικούς ομίλους στον τομέα της έρευνας, ανάπτυξης και παραγωγής αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου στην Ευρώπη, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση:

Ο/Η Υπάλληλος Υποδοχής είναι ενεργό μέλος της ομάδας της Διεύθυνσης Ανθρώπινου Δυναμικού, με έδρα το Κιλκίς. Η θέση αφορά απασχόληση διάρκειας 18 μηνών, αναφέρεται στον Personnel Manager και έχει ως σκοπό την ορθή κατανομή των κλήσεων στα διάφορα τμήματα, τη διεκπεραίωση των εξωτερικών εργασιών και τη διαχείριση της αλληλογραφίας.

Κύρια καθήκοντα:
  • Κατανέμει τις εισερχόμενες κλήσεις στα κατάλληλα τμήματα.
  • Οργανώνει, κατανέμει και αποστέλλει την αλληλογραφία (έντυπα, ηλεκτρονικά και μέσω courier).
  • Μεριμνά για τις εξωτερικές εργασίες του ταμείου και της μισθοδοσίας (τράπεζες, εφορία, ταχυδρομείο, επιθεώρηση εργασίας, ΟΑΕΔ, ΙΚΑ).
  • Διαχειρίζεται την πλάστιγγα και εκδίδει τα δελτία αποστολής για την ενδοδιακίνηση.
  • Διεκπεραιώνει εργασίες όπως η βιβλιοδέτηση εγγράφων.
  • Διασφαλίζει την εύρυθμη λειτουργία του συστήματος κρατήσεων του meeting room Κιλκίς.
  • Μεριμνά για τη φιλοξενία των επισκεπτών.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου/-ας:
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Άδεια οδήγησης
  • Επιθυμητές πιστοποιήσεις από σεμινάρια με αντικείμενο τη γραμματειακή υποστήριξη, τη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου ή παρεμφερή με τη θέση αντικείμενα
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια, εχεμύθεια

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης και την αξιολόγηση επιλογής
  • Ιδιωτική ομαδική ασφάλιση
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλείστε να ολοκληρώσετε την αποστολή του βιογραφικού σας αναφέροντας τον τίτλο της θέσης.