Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Σύμβουλος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, συμβουλευτική εταιρία, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Σύμβουλος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης

• Ανάλυση των αναγκών και των στόχων των πελατών και προετοιμασία σχεδίων δράσης
• Υλοποίηση επενδυτικών προγραμμάτων
• Σύνταξη και υποβολή αιτήσεων για επενδυτικά προγράμματα Αναπτυξιακού Νόμου και ΕΣΠΑ
• Συνεργασία με τις αρμόδιες αρχές και άλλους φορείς για την επίτευξη απαιτούμενων εγκρίσεων
• Παρακολούθηση της προόδου επενδυτικών προγραμμάτων και παροχή υποστήριξης στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ/ ΤΕΙ Οικονομικών ή παρεμφερές αντικείμενο σπουδών
• Προϋπηρεσία τρία (3) χρόνια στην σύνταξη, υποβολή και παρακολούθηση επενδυτικών σχεδίων Αναπτυξιακού Νόμου και ΕΣΠΑ
• Επιθυμητή εμπειρία με ΟΤΑ
• Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών γραφείου
• Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης
• Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.