Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Υπάλληλος γραφειου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εμπορική εταιρεία ηλεκτρικών ειδών, με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά Νεαρό/ή Υπάλληλο Διαχείρισης e-shop & Εξυπηρέτησης πελατών .

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω social media, τηλεφώνου, e-mail
  • Καθημερινή διαχείριση / Ενημέρωση του E-shop
  • Διαχείριση παραγγελιών μέσω του e-shop
  • Προετοιμασία αποστολών
  • Διαχείριση αποθεματικών
  • Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου
  • Παρακολούθηση και ανάλυση του On-line ανταγωνισμού & τάσεων αγοράς (skroutz)
  • Τιμολόγηση (έκδοση αποδείξεων/τιμολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση του Digital Marketing και των Social Media
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση - ιδανικά σε ηλεκτρικά είδη
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας • Άριστη γνώση Η/Υ (μεγάλη εξοικείωση με το Internet )
  • Πολύ καλή γνώση PhotoShop ή άλλα σχεδιαστικά προγράμματα (π.χ. corel draw, illustrator, InDesign)
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, ευελιξία, όρεξη για δουλειά
  • Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης, συνεργασίας & συντονισμού δραστηριοτήτων
  • Γνώση soft1

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.