Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/4/2024

Γραμματέας Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Επώνυμη εταιρεία γυναικείας ένδυσης, που μετρά πάνω από 30 χρόνια στην ελληνική βιομηχανία της μόδας, με δίκτυο καταστημάτων σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητεί να εντάξει στον οργανισμό της Γραμματέα Διοίκησης & υποστήριξης του Τμήματος Marketing.

Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Καθημερινή συνεργασία με τον Διευθύνων σύμβουλο της επιχείρησης για λειτουργικά θέματα.
  • Συντήρηση εταιρικού site - Συγγραφή και δημοσίευση ηλεκτρονικού περιεχομένου στον ιστότοπο της εταιρίας.
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω social media, τηλεφώνου, e-mail.
  • Εκτέλεση διατμηματικών εργασιών και επιτέλεση διοικητικών καθηκόντων σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα.
  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων (back office)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψήφιας:

  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση του Digital Marketing και των Social Media
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας στην Αγγλική γλώσσα
  • Άριστη γνώση MS Office, Outlook, Internet
  • Εμπειρία χειρισμού εμπορικού συστήματος ERP (Soft1)
  • Ικανότητα οργάνωσης, συνεργασίας & συντονισμού δραστηριοτήτων
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 1-2 χρόνια

Παροχές

  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία με σταθερό ωράριο
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων και εμπειρίας
  • Πλήρης απασχόληση

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Θα λάβουν απάντηση μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις.