Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/09/2022

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Αναζητούμε Full-Stack Web Developer για να πλαισιώσει την ομάδα στα γραφεία μας στη Θεσσαλονίκη.              Απαραίτητη προϋπόθεση ο υποψήφιος να είναι μέχρι 29 ετών και να έχει ενεργή κάρτα ανεργίας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Υλοποίηση ecommerce websites
  • Υλοποίηση & παραμετροποίηση custom themes / plugins
  • Τεχνική Υποστήριξη σε υπάρχουσες ιστοσελίδες/e-shops

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Εμπειρία και Εξοικείωση σε Wordpress/Woocommerce
  • Γνώσεις HTML, CSS, PHP, MySQL, jQuery. Bootstrap

Θα θεωρηθούν συν :
  • Γνώση έξτρα ξένης γλώσσας (πέραν της αγγλικής)
  • Εξοικείωση με Search Engine Optimization
  • Γνώσεις Digital Marketing
  • Εξοικείωση με Magento, Joomla

Παροχές

  • Εργασία σε ένα δυναμικό, ευχάριστο & φιλικό περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης & εκπαίδευσης
  • Δυνατότητα εργασίας πάνω σε ενδιαφέροντα projects
  • Σταθερός και ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων