Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/05/2021

Πωλητής / Πωλήτρια Κινητής & Σταθερής Τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εάν διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία ☎️ και στις διαπροσωπικές σχέσεις 💬 και σου αρέσει να εργάζεσαι στον χώρο των πωλήσεων σε ένα ομαδικό περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις,στείλε σήμερα το βιογραφικό σου.
Το κατάστημα Vodafone στον Άγιο Δημήτριο αναζητεί πωλητές/τριες πλήρους απασχόλησης(Sales advisor) για την στελέχωση του καταστήματος.

Καθήκοντα Ρόλου:

Οι κάτοχοι του ρόλου θα είναι υπεύθυνοι για:

✔️ Την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
✔️ Την πώληση υπηρεσιών κινητής / σταθερής τηλεφωνίας, συσκευών και αξεσουάρ κ.α.
✔️ Διερεύνηση αναγκών και πρόταση της καλύτερης δυνατής λύσης σε υπάρχοντες και εν δυνάμει πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

✔️ Απαραίτητη εμπειρία στις Πωλήσεις για τουλάχιστον δύο έτη, είτε σε κατάστημα, είτε σε Call Center
✔️ Απαραίτητη γνώση των Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών (σταθερή, κινητή)
✔️ Αντίστοιχη εμπειρία σε κατάστημα Τηλεπικοινωνιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
✔️ Άριστες Γνώσεις Η/Υ
✔️ Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
✔️ Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη
✔️ Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων
✔️ Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

✔️ Σταθερός μισθός και ασφάλιση
✔️ Συνεχής εκπαίδευση
✔️ Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική στοχοθεσία