Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/08/2022

F&B manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

F&B Manager

Από κεντρικό ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης ζητείται F&B Manager

Αρμοδιότητες;

  • Διαχειρίζεται αιτήματα των πελατών, εντοπίζει τις ανάγκες τους και διασφαλίζει τη μέγιστη δυνατή εξυπηρέτησή τους
  •  Εχει υπό την ευθύνη του όλες τις αποθήκες του τμήματος και εξασφαλίζει την επάρκεια των προμηθειών σύμφωνα με τις ανάγκες του τμήματος και της πληρότητας του ξενοδοχείου
  • Συντάσσει το εβδομαδιαίο πρόγραμμα του προσωπικού
  • Συμμετέχει στη δημιουργία μενού, την κοστολόγηση και την τιμολόγησή του
  • Διασφαλίζει πως πληρούνται όλες οι προϋποθέσεις που ορίζουν τα πρότυπα για την ορθή διαχείριση τροφίμων (HACCP) και οι γενικοί κανονισμοί υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση

Άριστη γνώση αγγλικών

Ηγετικές ικανότητες για τη σωστή εποπτεία και την εκπαίδευση του τμήματος.

Παροχές

Ικανοποιητικός μισθός
Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης