Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/02/2021

Στέλεχος Εμπορικής Διεύθυνσης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝIΚΗΣ & Ν. ΗΜΑΘIΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πρωτοπόρα εταιρία με ηγετική θέση στον παραγωγικό κλάδο του πρωτογενούς τομέα και δυναμική παρουσία στην Ελληνική και Βαλκανική αγορά αναζητά για το εμπορικό της τμήμα:

Η θέση έχει ως σκοπό την δημιουργία αναφορών, την καθημερινή επικοινωνία με τους πελάτες καθώς και την πλήρη υποστήριξη των λειτουργιών του εμπορικού τμήματος.

Πληροφορίες Θέσης
Περιοχή: Ν. Θεσσαλονίκης & Ν. Ημαθίας
Τμήμα: Εμπορικό
Σύμβαση: Πλήρους απασχόλησης / Αορίστου χρόνου

Καθήκοντα
• Έκδοση στατιστικών δεδομένων μέσω του προγράμματος ERP σε καθημερινή βάση
• Σύνταξη ημερήσιων, εβδομαδιαίων και μηνιαίων αναφορών
• Ανάλυση και ερμηνεία στατιστικών δεδομένων χρησιμοποιώντας σύγχρονες τεχνικές
• Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
• Παραλαβή και διαχείριση παραγγελιών
• Σχεδιασμός και δημιουργία διαδικασιών για την διαχείριση του αρχείου του τμήματος
• Σύνδεσμος επικοινωνίας μεταξύ τον τμημάτων της εταιρίας της εταιρίας
• Διαχείριση ηλεκτρονικού αρχείου και οργάνωση γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ΑΕΙ-ΑΤΕΙ (Πληροφορικής, Οικονομικού ή Στατιστικού κλάδου)
• Επιθυμητός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
• Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Άμεση αποτελεσματικότητα και διεκπεραίωσης καθηκόντων υπό συνθήκες πίεσης
• Άριστη γνώση MS Office.
• Συνεργατικό και ομαδικό πνεύμα
• Άριστη χρήση συστήματος ERP (γνώση ERP της Entersoft θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό και άκρως επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
• Συνεχής εκπαίδευση
• Δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης σε μια από τις πιο καινοτόμες εταιρίες στην Ευρώπη

Αν θέλεις να γίνεις μέλος μιας ομάδας, σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον που το χαρακτηρίζει η προσήλωση στην ποιότητα, τα καινοτόμα προϊόντα και η άριστη συνεργασία, στείλε το βιογραφικό σου σήμερα!