Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Σύμβουλος Διαχείρισης Προγραμμάτων ΕΣΠΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία Δέλτα Συμβουλευτική Μον. ΕΠΕ, αναζητά Σύμβουλο Διαχείρισης Επενδυτικών Προγραμμάτων, πλήρους απασχόλησης στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Μελέτη και υποβολή αιτήσεων υπαγωγής επενδυτικών σχεδίων στα πλαίσια συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων ΕΣΠΑ
  • Διαχείριση και επίβλεψη υλοποίησης επενδυτικών προγραμμάτων
  • Ανάλυση και διαχείριση αναγκών πελατών της επιχείρησης και έλεγχος επιλεξιμότητας για επενδυτικά προγράμματα
  • Επικοινωνία και συντονισμός με λογιστήρια εταιριών για τη συλλογή και επεξεργασία καθώς και διαχείριση στοιχείων πελατών
  • Τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων, προθεσμιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης με κατεύθυνση στα Οικονομικά / Διοίκηση Επιχειρήσεων ή παρεμφερές αντικείμενο σπουδών
  • Επαγγελματική εμπειρία στη συγγραφή και διαχείριση έργων στα συγχρηματοδοτούμενα προγράμματα ΕΣΠΑ
  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών γραφείου
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης και τήρησης προθεσμιών
  • Ικανότητα ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.