Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/08/2020

Γραμματειακή Υποστήριξη - Εξυπηρέτηση Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Mathioudakis elevators στην Καλλιθέα Αττικής αναζητά υποψήφιο-α για την Υποστήριξη των Πελατών της.

Ωράριο εργασίας Δευτέρα-Παρασκευή 15:00-19:00 και Σάββατο 08:00-16:00

Αναλυτικά οι αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική υποστήριξη
  • Προγραμματισμός καθημερινών εργασιών
  • Προγραμματισμός ραντεβού και εισπράξεις οφειλών εντός και εκτός γραφείου
  • Υποστήριξη σε λοιπά θέματα γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ Λογιστή, Διοίκησης επιχειρήσεων ή συναφές.
  • Καλή γνώση smartphones (όλες οι εργασίες πραγματοποιούνται μέσω smartphone)
  • Καλή γνώση Η/Υ και Microsoft office
  • Δίπλωμα οδήγησης (κατηγορίες: Α1-Β)
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα προσμετρηθεί θετικά

Επίσης το άτομο θα πρέπει να διαθέτει

  • Ευχάριστη διάθεση
  • Όρεξη για εργασία
  • Δυναμικό χαρακτήρα

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μεταφορικό μέσο της εταιρείας για τις εξωτερικές εργασίες (αυτοκίνητο / μοτοσυκλέτα)
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εργασία σε διάφορους τομείς