Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Θέλεις να ξεκινήσεις ή να εξελίξεις τη καριέρα σου ως Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον;

Έχεις δυναμική προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα;

Εάν η απάντηση είναι θετική, τότε κάνε αίτηση τώρα και επωφελήσου από αυτή την ευκαιρία!

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής είναι:

  • Ενημέρωση βάσης δεδομένων, καταχώρηση κι οργάνωση στοιχείων
  • Ηλεκτρονική αρχειοθέτηση και ψηφιοποίηση εγγράφων
  • Συλλογή και έλεγχος των απαραίτητων δικαιολογητικών
  • Συντονισμός εργασιών και παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσής τους

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής είναι απαραίτητα τα παρακάτω προσόντα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στον οικονομικό ή ασφαλιστικό τομέα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών με ευχέρεια στο προφορικό και γραπτό λόγο
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και MS Office
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον ασφαλιστικό ή τραπεζικό κλάδο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και ανθρωποκεντρική προσέγγιση

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής προσφέρει τα εξής:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ασφαλιστικής, μπορείς να κάνεις τώρα την αίτηση σου!

Για πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο +30 6942201843 και να ζητήσεις την Μάριαμ Αουάντ.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.