Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΙΛΚΑ/ΣΦΑΓΕΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ελληνική εταιρεία συμπληρωμάτων διατροφής για την στελέχωση των γραφείων της στην Θεσσαλονίκη, ζητεί υποψηφίους για την θέση Υπάλληλος Γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας, αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Διαχείριση γραφείου (προμήθειες, αναλώσιμα, courier)
  • Λήψη παραγγελιών και διεκπεραίωση αυτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θετική διάθεση, ομαδικότητα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Άριστη Αγγλικών
  • Γνώση Γαλλικών
  • Άριστη γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Γνώσεις λογιστικής θα συνεκτιμηθούν
  • Γνώσεις back office για Marketing θα συνεκτιμηθούν
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & αντίληψη
  • Οργάνωτικότητα - Τήρηση Χρονοδιαγράμματων

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ιδιωτική ασφάλεια