Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2021

Μηχανολόγος Μηχανικός (Σχεδιασμός Συστημάτων Ύδρευσης-Θέρμανσης)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης αντιπροσωπείας κατασκευαστών μηχανολογικού εξοπλισμού και πρώτων υλών βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Προσαρμογή των σχεδίων και διαμόρφωση των προϊόντων με βάση τις ανάγκες των πελατών
• Εύρεση λύσεων και καινοτομιών ανάλογα με τις ιδιαιτερότητες των έργων
• Υπολογισμός και επιβεβαίωση των απαραίτητων στοιχείων για την υλοποίηση ενός έργου
• Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων στη οργάνωση και διεξαγωγή παρουσιάσεων των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ ΤΕΙ Μηχανολογίας
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
• Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδας
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη διαπραγματευτική ικανότητα και πελατοκεντρική αντίληψη
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.