Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2024

Υπεύθυνος καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΌΡΕΙΑ ΕΛΛΆΔΑ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που ειδικεύεται στον τομέα των αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας αναζητά περιφερειάρχη βόρειας Ελλάδας (Ξάνθη-Κομοτηνή-Αλεξανδρούπολη) για την επίβλεψη των καταστημάτων των αντίστοιχων πόλεων.

Καθήκοντα

1) Καθημερινή επίβλεψη των καταστημάτων

(Διασφάλιση και έλεγχος του σωστού τρόπου λειτουργίας του καταστήματος)

2) Καθημερινή μετακίνηση σε διάφορες πόλης ανάλογα τις ανάγκες.

3) Καθοδήγηση προσωπικού και εκπαίδευση.

4)  Εξυπηρέτηση πελατών στα καταστήματα αναλόγως αναγκών.

5) Παρακολούθηση συνεχώς επιμορφωτικών σεμιναρίων.

6) Ενημέρωση/εκπαίδευση προσωπικού για καινούργιες ενέργειες/προϊόντα.

7) Επίβλεψη της λειτουργικότητα της ομάδας και προτάσεις για τρόπους αύξηση της παραγωγικότητας.

8) Παρακολούθηση πωλήσεων καταστήματος και προτάσεις για τρόπους αύξησης τους.

9) Τήρηση εταιρικών πολιτικών.

10) Συνδετικός κρίκος μεταξύ της διοίκησης και της ομάδας, δίνοντας τις κατάλληλες κατευθυντήριες οδηγίες.

11) Πραγματοποίηση συνεντεύξεων για αναζήτηση συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα

1) Ηγετικές ικανότητες

2) Μεταδοτικότητα και ευγένεια.

3) Ομαδικό πνεύμα.

4) Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.

5) Αποτελεσματική διαχείριση ομάδας.

6) Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης ζητημάτων.

7) Προσαρμοστικότητα και ευελιξία.

8) Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης

9) Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.

10) Συνέπεια, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός.

11) Κατοχή μεταφορικού μέσου.

12) Κάτοικος της ευρύτερης περιοχής (Ξάνθης/Κομοτηνής/Αλεξανδρούπολης).

Παροχές

1) Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία.

2) Σημαντικές ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη.

3) Ελκυστικό πακέτο αποδοχών που ξεκινά απο1.000/μήνα καθαρά, με δυνατότητα αύξησης αναλόγως προσόντων.

4) Αποκλειστικές εκπτώσεις για το κάθε μέλος του προσωπικού μας.

5) Σύμβαση αορίστου χρόνου.

6) Πλήρη κάλυψη των εξόδων μετακίνησης.

7) Πλήρης ασφάλιση.