Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/01/2023

Υπάλληλος Γραφειου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H The Franchise Co. (www.thefranchiseco.gr), εταιρία συμβούλων, εξειδικευμένη στην ανάπτυξη δικτύων λιανικής και franchise, με παρουσία 26 ετών και ηγετική θέση στην αγορά, αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες:
  • Γραμματειακή και Διοικητική Υποστήριξη
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες
  • Προώθηση Προγραμμάτων Προβολής σε Υφιστάμενους και Νέους Πελάτες
  • Σύνταξη και Παρακολούθηση Υλοποίησης Συμβάσεων-Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση CRM
  • Οργάνωση events, ταξιδιών, εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων
  • Έκδοση Παραστατικών - Παρακολούθηση εισπράξεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 (δύο) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης & τιμολόγησης
  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Ικανότητες γραπτής επικοινωνίας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση, συνέπεια, εχεμύθεια
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευελιξία, συνέπεια, ομαδικότητα
  • Πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Δέσμευση για προσωπική εξέλιξη

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με την αξιολόγηση επιλογής
  • Συν Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυναμικό και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συστήματα αρχικής και συνεχούς εκπαίδευσης
  • Εργασία σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά
  • Δυνατότητα εξέλιξης