Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Bartender & Barista

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΚΤΗ ΕΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Resorts
στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2024

Bartender / Barista

Περιγραφή θέσης:

Προετοιμασία ποτών και ροφημάτων στους πελάτες , με άμεσο, αποτελεσματικό, και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με τα πρότυπα του ομίλου. Διατήρηση καθαρού χώρου εργασίας, διαχείριση των λογαριασμών και παρακολούθηση της απογραφής του μπαρ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας

Παροχές

  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Διατροφή
  • Δυνατότητες Προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και επαγγελματικό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.