Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/09/2020

Υπάλληλος Γραφείου με πολύ καλές γνώσεις στους Υπολογιστές & την πληροφορική

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΝΙΓΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εκπαιδευτικός όμιλος στο κέντρο της Αθήνας, ζητά να προσλάβει άντρα Υπάλληλο γραφείου με πολύ καλές γνώσεις σε υπολογιστές και πληροφορική και πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση πλατφόρμας εξ αποστάσεως μαθημάτων (θα εκπαιδευτεί από την εταιρία)
  • Επικοινωνία με σπουδαστές για τεχνική βοήθεια
  • Γνώσεις hardware στους υπολογιστές για τις αίθουσες πληροφορικής
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με ενδιαφερόμενους για ενημέρωση των προγραμμάτων σπουδών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing, Πληροφορικής ή άλλο συναφές αντικείμενο
  • καλή γνώση Αγγλικών
  • να εχει σε ισχύ κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ
  • να έχει εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Υπομονετικός και προσεκτικός
  • Ευχέρεια λόγου και άνεση στην επικοινωνία

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Όμορφο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή επαγγελματική κατάρτιση

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με φωτογραφία.