Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2022

Area Project Manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Έχεις εμπειρία ως Area Project Manager και θέλεις να κάνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα στην μεγαλύτερη εταιρεία ανταλλακτήριου συναλλάγματος;

Έχεις εμπειρία στο χώρο του retail και του τουρισμού;

Είσαι οργανωτικός, σου αρέσει να θέτεις νέους στόχους και να μεταφέρεις τη γνώση σου στην ομάδα;

Αν ναι, θα χαρώ να σε γνωρίσω!

Οι κύριες αρμοδιότητες του Area Project Manager είναι:
  • Διατήρηση σχέσεων με την ομάδα
  • Ανάπτυξη νέων διαδικασιών
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας και επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων
  • Επίσκεψη σε όλα τα σημεία εφαρμογής των νέων διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η Area Project Manager θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Άριστη χρήση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση συστήματος εφαρμογών και πλατφορμών εκδόσεως εισιτηρίων
  • Εκπαίδευση νέων συναδέλφων
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Τουλάχιστον 2 xρόνια εργασιακή εμπειρία στο χώρο του τουρισμού

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για το ρόλο του/της Area Project Manager:
  • Ανταγωνιστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Ευρωπαική επαγγελματική κουλτούρα
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Παροχή σχήματος bonus
  • Εταιρικό αμάξι / έξοδα μετακίνησης

Αν πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Area Project Manager σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να καλέσεις στο 2166001388 και να ζητήσεις την Εβίτα Γιαννικοπούλου.#salesjob #sandm

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τις/τους υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.