Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/04/2024

Γραμματειακή Υποστήριξη - Back Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από την Top Energy Solutions - Σύμβουλοι Ενέργειας με έδρα το Κορδελιό Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραιτήτως: Κάτοχος ενεργής 4μηνης κάρτας ανεργίας.

Αρμοδιότητες:

  • Back Office
  • Υποστήριξη Συνεργατών
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Ηλικία 25 - 30 ετών
  • Ενεργή κάρτα ανεργίας (τουλάχιστον 4μηνη λόγω ένταξης σε πρόγραμμα)
  • Αγγλικά
  • Εξοικείωση και άνεση στη χρήση Η/Υ, εκτυπωτή, scanner και εφαρμογών internet, email και MS office (απαραίτητο)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή)
  • Κάτοικος Δυτικών Συνοικιών Θεσσαλονίκης (επιθυμητό)

Παροχές

  • Μισθός πλήρους απασχόλησης (ωράριο Δευτέρα - Παρασκευή 9:00-17:00) - πρόσληψη με πρόγραμμα ΔΥΠΑ (ΟΑΕΔ)
  • Bonus

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.