Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΕΝΤΕΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Αρχιτεκτονικό γραφείο με αντικείμενο την Αποκατάσταση και Ανάδειξη Μνημείων (αρχαίων μνημείων, μεσαιωνικών κάστρων, νεοκλασσικών κτηρίων, κ.α.), ζητά νέα/ο Αρχιτέκτονα Μηχανικό, με ενδιαφέρον επί του συγκεκριμένου αντικειμένου, δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία.

Αντικείμενο εργασίας και αρμοδιότητες:

  • Αρχιτεκτονικές αποτυπώσεις (συμμετοχή στις εργασίες πεδίου, σχεδιασμός)
  • Αρχιτεκτονική σύνθεση και ανάδειξη υφιστάμενων κτηρίων
  • Ένταξη νέων κτηρίων σε ιστορικό περιβάλλον
  • Ανάταξη και αποκατάσταση μνημείων
  • Ανάδειξη αρχαιολογικών χώρων

Επιπλέον πληροφορίες στο 211-0136800.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Autocad, Rhino 3D και φωτορεαλισμού με VRAY ή άλλο αντίστοιχο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.